SEMPOZYUMA DAVET

SEMPOZYUMA DAVET

Çok Kıymetli Katılımcılarımız,

Müdürlüğümüze bağlı resmî ve özel okullarımızdaki gençlerimize yönelik, 16 – 17 Mayıs 2024 tarihinde  düzenlenecek olan “Başakşehir’de Söz Gençlerde” sempozyumuna sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de bilimsel çalışmalar gelişme ve ilerlemenin en önemli yoludur. Üniversiteye başlamadan öğrencilerimizin bilimsel işlem basamaklarını öğrenmeleri, kullanmaları yarınlarında daha güçlü tezler ortaya koymalarını sağlayacaktır. Başakşehir’deki ortaöğretim kurumlarımızın katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılmasına rehberlik edecek proje çalışması sonucu 16 – 17 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan sempozyumda gençlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Disiplinler arası çalışma ortamı oluşturularak eğitim alanındaki güncel konulara dair deneyimin, kurumsal ve uygulamalı bilgilerin, gençlerimizin perspektifinden fikir ve önerilerin paylaşılması hedeflenmektedir.

Gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek amacıyla; öğrencilerimizin kıymetli çalışmaları ve araştırmaları sonucu oluşturdukları bildiriler üzerinde emek vermek suretiyle, bildirilerin ilçemize katma değer sağlayacak bir çalışma olmasında emeği geçen kıymetli öğretmenlerimize ve üniversitelerimizin iş birliğine teşekkür ederiz.

Siz değerli katılımcılarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

                                                                                                                  Saygılarımızla….

                                             Başakşehir İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü
Başakşehir’de Söz Gençlerde Sepmpozyumu Düzenleme Kurulu

Katılımcı olarak ÜCRETSİZ kayıt yaptırmak istiyorsanız hemen tıklayın

DİNLEYİCİ KAYIT FORMU